Dále doporučujeme, informace, kultura, vzdělání a zábava

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak otevřít, jak spustit, jak konvertovat, jak převést, čím zobrazit, jak exportovat, kterak editovat, jak vytvořit, v čem upravit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: šablony dokumentů, koncovky souborů, internet a web, spustitelné soubory, grafiku, dokumenty, video soubory, systémové soubory, obrazy disků, komprimace dat, konfigurační soubory, hudební audio soubory apod.

Doporučené odkazy, informace, kultura, vzdělání a zábava

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Myšlenky, přísloví, hlášky, aforismy, moudrosti, moudra, bonmoty

Slavné citáty, Myšlenky, přísloví, hlášky, aforismy, moudrosti, moudra, bonmoty, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o člověku, citáty o ženách, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o životě, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o odvaze od různých známých osobností.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: pro dospělé, Vlajky států USA, Wallpapers na PC ke stažení, Přehled státních vlajek států světa, Sara Shimada, Full HD wallpapery ke stažení, zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, doporučujeme, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, multimédia

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Full HD wallpapery ke stažení - počítačové tapety pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. vhodné pro phablet, počítač, monitor, ultrabook, displej, notebook, tablet, obrazovka počítače, smartphone, mobil, PC a pro operační systémy Chrome OS, Windows NT, Red Hat Linux, Windows 98, OSX, macOS, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Java ME, Microsoft Windows 8. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: fraktály, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, Formule 1, fantasy, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, motorky, Rally, závody aut, květiny, sportovní a závodní auta, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, tenisté a tenistky, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, ptáci. Zvolte si z rozměrů 800x1280, 1280x768, 2048x1536, 1920x1440, 2048x1080, 1920x1200, 1280x720, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 1600x900, 2560x1600, 1200x1920, 1080x1920, 750x1334, 2560x2048, 3200x1800 atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Informace, informace, kultura, vzdělání a zábava

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dekorace, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Štědrý den, Písnička, Tiskárna, Tablet, Osvětlení do oken, Vánoční kaktus, PF, Mrazík, Striezelmarkt, Linecká kolečka, Sám doma, Vinná klobása, Dia, Pozadí, Pokrmy, Pastýř, Vánoční světýlka, Vánoční tapety, Blahopřání, Betlém, Jedle, Text, Alkoholový kalendář, Václavské náměstí, Vánoční koule, K Tisku, Vánoční dekorace, Brno, Husarské knoflíky, Historické ozdoby, K Vytisknutí apod.

Super online hry zdarma

Zahrajte si super online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Sportovní, Strategie, strategické hry, Logické, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Keywords:Nejlepší školní testy a kvízy, č, PC tapety pro Windows, školství, Tapety na plochu sport, tipy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Omalovánky - dinosauři, info, Biografie známých osobností, Super online hry zdarma

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, zahraniční značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií fyzikální jednotky, firmy a společnosti, geocaching, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, státy usa, měny, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, země EU, vysokoškolské a akademické tituly, týmy NHL, hudební zkratky apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země východní Asie apod.

World wide web, internet, informace, kultura, vzdělání a zábava

černý humor, vtipy, vtípky, ftipy, fóry, frky

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, vtípky, ftipy, fóry, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Frky o tchýních, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O škole, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O ženách, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako lékařství a medicína, literatura, latina, nástroje, náboženství a křesťanství, software, nápoje, účetnictví, cestování, internet, matematika, bankovnictví, politika, sport, různé, školství, zkratky, jídlo, chemie, věda, zločin a právo, psychologie, příroda, stavebnictví atd.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, zajímavosti, Dopravní značení, Belgium, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Webové html5 hry zdarma, V, Countries and flags, Stručný encyklopedický slovník, Super online kvízy, volný čas, Přehled formátů souborů

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mluvčí, Pedagog, Faraon, Herečka, Upálen, Miliardář, Poslanci, Československo, Textař, Druhá světová válka, Zpěvačky, Kněz, Státník, Rakousko-Uhersko, Vůdce, Hudba, Habsburkové, Válka, Dramatik, Francouz, Malíř, Vrah, Životopis, Ital, Antropolog, Američané, Hudebnice, Voják, New Jersey Devils, Vojevůdce, Rakušan, Továrník, HIV pozitivní, Exilový prezident, Hokejisté, Miliardáři apod.

Náš tip, informace, kultura, vzdělání a zábava

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online Hry jsou rozdělené kategorií: Hry na vaření a smažení, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Bojové online gamesy, Strategie, Velikonoční hry, Sportovní, Logické, Vánoční online hry, Klasické, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Závodní a podobně.

Rčení, moudra, myšlenky, přísloví, bonmoty, aforismy, úsloví

Citáty slavných, Rčení, moudra, myšlenky, přísloví, bonmoty, aforismy, úsloví, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o rozumu, moudra o dětech, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o dobru, přísloví o naději, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Free game online hry, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Tapety se zvířaty na plochu PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkaz, URL, World Flags, humor, F, Přehled formátů souborů

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, významné osobnosti, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Mluvčí, Pedagog, Faraon, Herečka, Upálen, Miliardář, Poslanci, Československo, Textař, Druhá světová válka, Zpěvačky, Kněz, Státník, Rakousko-Uhersko, Vůdce, Hudba, Habsburkové, Válka, Dramatik, Francouz, Malíř, Vrah, Životopis, Ital, Antropolog, Američané, Hudebnice, Voják, New Jersey Devils, Vojevůdce, Rakušan, Továrník, HIV pozitivní, Exilový prezident, Hokejisté, Miliardáři apod.

Síť, informace, kultura, vzdělání a zábava

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: filozofie, chemie, kultura, nástroje, rostliny, literatura, bankovnictví, latina, náboženství a křesťanství, různé, fyzika, nápoje, materiály, příroda, internet, matematika, cestování, lékařství a medicína, psychologie, hardware, jídlo, sport, zločin a právo, nemoce atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky, frky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, anekdoty, vtípky, frky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech apod.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, webové stránky, výukové pomůcky, Státní vlajky států světa, Hry pro dívky online, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Přehled zkratek a akronymů, zábava, linky, odkazy, R, zadarmo, Online hry zadarmo,

Několik fórů na závěr. Vtip Svízel: Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přáníčka k jmeninám, blahopřání ke svátku zdarma
Naše tipy
Kostky
Zajímavé internetové odkazy
Canada Flag
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu fraktály
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.