Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Free game online hry

Běžte na free game online hry . Mj. na webu naleznete Oddechové, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Pro dívky, Závodní, Bojové online gamesy, Logické, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Střílečky, Vánoční online hry, Strategie, parkování - parkovačky, Klasické a podobně.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako poruchy, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, osobnosti, politici, psychologie, záliby, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, vlastnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, sport, podnikání a podnikatelé, národnost, přezdívky, žurnalisté a novináři, politika, filozofie, rodinné vztahy atd.

Vlajky států obrázků

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států obrázků. V této jedinečné sbírce naleznete země východní Asie, země jižní Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země Severní Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy apod.

Tapety na PC - full HD wallpapers na PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC. doporučujeme pro mobil, notebook, tablet, monitor, PC, mobilní telefon, ultrabook, počítač, displej, phablet, smartphone a pro operační systémy Windows Server 2012, Windows 7, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Chrome OS, Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows 98, Windows 95, Linux Mint. Full HD wallpapery ke stažení z kategorií Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, Formule 1, zvířata, flóra, stromy, hmyz a pavouci, květiny, tenisté a tenistky, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, sportovní wallpapery, nature - příroda, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, fraktály, fantasy, motorky. Zvolit si můžete rozměry 1440x960, 800x600, 375x812, 2560x1920, 1152x864, 1024x768, 393x786, 800x1280, 1152x768, 1600x900, 1152x1920, širokoúhlé 1366x768, 1280x720, 768x1024, 360x760, 1080x1920 atd.

Klíčová slova: pro děti, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázky, kliparty, zeměpis, Obrázek Zrzka, Online web Hry zdarma bez registrace, Vlajky států USA, výukové pomůcky, Arsenal F.C., webovky, Full HD wallpapers na PC, Full HD tapety na PC, Životopisy osobností

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Keywords:Vlajky měst a obcí České republiky, odkaz, humor, Členské země americké federace, Přání, přáníčka, blahopřání, A, Databáze osobností Kdo je to?, Městské a obecní prapory obcí ČR, Kde koupit levné letenky?, M, multimédia, Online adventní magazín

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem upravit, jak spustit, jak přehrát, jak otevřít, jak vytvořit, jak importovat, čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet následující typy souborů: šablony dokumentů, grafiku, obrazy disků, koncovky souborů, dokumenty, internet a web, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, písma, fonty, konfigurační soubory, hudební audio soubory apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slováci, Prezidenti, Starověký Egypt, Charta 77, Obchodník, Pittsburgh Penguins, Královna, Vůdce, Manýrismus, Brno, Sochař, Angličané, Normalizace, Hokejisté, Malíř, Husité, Romantismus, Prezidenti USA, ČSSD, Protektorát, Žhavé výstřely, Archivář, Generalissimus, Faraon, Fotograf, Exilový prezident, Imitátor, Atentát, Miliardář, Trest smrti, Státník, Politik, Florida Panthers, New York Rangers, Svatý, Francouz apod.

Moudra, výroky, rčení, úsloví, bonmoty, aforismy, motta

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, rčení, úsloví, bonmoty, aforismy, motta, z kategorií citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o zlu, citáty o dobru, citáty o nenávisti, citáty o kráse od různých známých osobností.

Klíčová slova: Wallpapers na plochu PC, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, školství, Omalovánky a pozadí na plochu PC, weby, doporučujeme, Prapory všech zemí světa, Angelina Jolie, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Tapety na PC, URL, internetové stránky

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, Online hry zdarma, zajímavosti, Grunge hudební rockový styl, Webové online testy zdarma, Hry pro dívky online, F, Modelky a celebrity, info, Online hry zdarma, odkazy

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Stolní a deskové hry, Střílečky, Logické hry, Animace, Brutální krvavé hry, Pro dívky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Adventury, Karetní hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Postřehové hry a tak dále.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Vlajky států obrázků, volný čas, zdarma, internet, Digitální počítačové hry, herní konzole, hyperlinky, F, Free game online hry, M, cestování, Obrázky a kliparty zdarma, Online hry zdarma,

Několik fórů na závěr. Vtip Párty: Jak nalákáte buzeranta na párty? Přijď, bude prdel!

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Naše tipy
Texty blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
World countries flags
Tipy na zajímavé weby
Libro de colorear
Partnerské weby
Křesťanské omalovánky k vytištění
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.