Partnerské weby, cestování, hry, zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Závodní moto hry, Karetní hry a tak podobně.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií vlastnosti, filozofie, herectví, herci a herečky, osobnosti, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, poruchy, politici, psychologie, nadpřirozené osoby, národnost, mytologie, fikce a fantasy, věda, žurnalisté a novináři, umělci, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, sport, křesťanství, zločin a právo, státní správa atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: školství, Super free web games zdarma, Hry pro kluky, Kliparty zdarma ke stažení, Omalovánky - dinosauři, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Životopisy osobností, zadarmo, L'Arsenal Football England, Seznam zkratek a akronymů, Seznam zkratek a akronymů, F, Webové online hry zdarma

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií matematika, filozofie, ekonomie a ekonomika, stavebnictví, různé, sport, bankovnictví, lékařství a medicína, internet, latina, počítače, zločin a právo, nástroje, politika, nemoce, chemie, rostliny, literatura, psychologie, příroda, technika, kultura, software, fyzika atd.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Texas, Florida, Vermont, Indiana, Pensylvánie, Louisiana, Connecticut, Nebraska, Kansas, Kentucky, New York, Michigan, Montana, Iowa, Havaj, Nové Mexiko, Rhode Island, Virginie, New Jersey, Maine, Wyoming, Severní Karolína, Ohio, Utah, Arkansas, Massachusetts atd.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Keywords:Dopravní značky, multimédia, doporučujeme, F, Manchester United FC, A, webové stránky, Státní prapory všech zemí, Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám, Světové vlajky, webovky, Dopravní značení

úsloví, výroky, rčení, přísloví, hlášky, aforismy, moudrosti

Citáty slavných, úsloví, výroky, rčení, přísloví, hlášky, aforismy, moudrosti, . Naleznete zde citáty o životě, citáty o neštěstí, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o přátelství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o svobodě, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o zdraví, citáty o penězích od různých známých osobností.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, zločinci a vrazi, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Antropolog, Hejtmani, Fotograf, Itálie, Sebevražda, Trest smrti, Němci, Starověký Egypt, Válka, Poslanci, Egypt, Boston Bruins, KSČ, Manýrismus, ČSSD, Slovák, Masový vrah, Podnikatelé, Voják, Pittsburgh Penguins, Komunisté, Generalissimus, Žijící, Ministr zahraničí, KHL, Prezident, Hejtman, Zpěvačka, Básníci, Prezidenti ČR, Svatý, AIDS, Básník, Textař, Florida Panthers, Francouz apod.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Full HD wallpapery ke stažení - pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD wallpapery ke stažení. doporučujeme pro mobilní telefon, obrazovka počítače, notebook, mobil, počítač, displej, phablet, ultrabook, tablet, smartphone, PC a pro operační systémy Windows 98, macOS, Java ME, FreeBSD, Windows 10, Red Hat Linux, Windows XP, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Windows 7, Linux Ubuntu. Pozadí na PC ke stažení z kategorií oceán, moře, pláže, květiny, sportovní wallpapery, motorky, ptáci, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, zvířata, flóra, stromy, fantasy, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, Formule 1, free wallpapers, nature - příroda, velkoměsta a noční život. Dostupné velikosti jsou 800x600, 1280x960, 1600x1200, 1536x2560, 1152x1920, 1600x900, 800x1280, 2560x1440, Full HD 1080x1920, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 1600x2560, 1920x1440, 375x667, 1920x1280, 2560x1920 atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Klíčová slova: Tapety na PC zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Městské a obecní prapory obcí ČR, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, výukové pomůcky, cestování, Vlajka Uzbekistánu, V, Online geografické testy zdarma bez registrace, Onlinovky zdarma, zdarma

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, jídlo a nápoje, hudba, přístroje, sport, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, mapy, halloween, ovoce, symboly, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, náboženství, dopravní prostředky, nápoje, zelenina, auta, zvířata, rostliny, smajlíci a emotikony, muži atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Závodní, Logické, Sportovní, Klasické, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Strategie a podobně.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako přístroje, hudba, láska, zvířata, nápoje, muži, hmyz, halloween, rostliny, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, květiny, dopravní prostředky, ptáci, ženy a dívky, osobnosti a lidé, zelenina, symboly, mapy, náboženství, stavby, ovoce, Vánoce a Advent atd.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, Online vánoční magazín, Vlajky měst a obcí České republiky, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, ú, Obrázky ke stažení, Životopisy osobností, Flags of the world, zdroje informací, Super online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, jídlo a nápoje, hudba, přístroje, sport, Vánoce a Advent, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, mapy, halloween, ovoce, symboly, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, náboženství, dopravní prostředky, nápoje, zelenina, auta, zvířata, rostliny, smajlíci a emotikony, muži atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Webové html5 hry zdarma

Zapařte si webové html5 hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Závodní, Logické, Sportovní, Klasické, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Strategie a podobně.

Síť, cestování, hry, zábava

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Adventury, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Akční hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Logické hry, Střílečky, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Sportovní hry, Animace, Hry pro dva hráče a tak dále.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak vytvořit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak otevřít, jak spustit, kterak editovat, jak exportovat, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit soubory následujících typů: konfigurační soubory, písma, fonty, video soubory, koncovky souborů, hudební audio soubory, systémové soubory, internet a web, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty, anekdoty, vtípky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry nejen o českém hokeji, černý humor, anekdoty o politice, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipné básničky apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, humor, Kliparty zdarma, tipy, V, SMS přání k jmeninám podle jmen, zajímavosti, zábava, linky, Přehled formátů souborů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Stručný slovník pojmů a termínů, Omalovánky k vybarvení,

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

"Proč mi lžeš, Pepíčku?" ptá se učitelka. "Víš, co se stane z dětí, které lžou?" - "Politici nebo poslanci, paní učitelko.."

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Obrázky motorek na plochu PC
Zajímavé internetové odkazy
Freeware
Partnerské weby
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Onlinovky - online hry
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.