Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Webové online testy zdarma

Běžte na webové online testy zdarma. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Postřehové, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Akční hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Logické, Karetní hry a tak podobně.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Státní prapory států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, Antarktidy, země Afriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy apod.

Wallpapers na plochu PC - pozadí na tablet

Také doporučujeme: Wallpapers na plochu PC. lze použít v mobil, obrazovka počítače, smartphone, monitor, PC, tablet, phablet, displej, mobilní telefon, notebook, počítač a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Linux Ubuntu, Linux Mint, Windows 2000, Windows 7, OSX, Windows 10 Mobile, Windows XP. PC pozadí pro Windows z kategorií noční města, moře, oceány, pláže, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, wallpapery, zvířata, psi a štěňátka, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, květiny, kytky, letadla, motorky, motocykly, příroda, krajina, rostliny, operační systémy, Windows. Dostupné velikosti jsou 1152x1920, HD 1280x720, 800x600, 1280x1024, 393x786, 1600x900, 1200x1920, 1680x1050, 1800x1440, 1536x2560, 1920x1440, hi res 2560x1920, 768x1024, 2048x1080, 1280x800, 750x1334 atd.

Klíčová slova: Vánoční web, Online web Hry zdarma bez registrace, cestování, počítače, Catherine Zeta-Jones, pro děti, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky, Obrázková přáníčka k jmeninám, texty podle jmen, humor, linky, zdroje informací, Prapory všech zemí světa

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční stromeček, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Sám doma, Brno, Vánoční filmy, Láska nebeská, Adventní svícen, LED svíčky, Vánoční svíčky, Borovice, Tisk, Tapeta, Santa Claus, Bramborový salát, Vykrajovátka, Plocha, Vánoční koule, Papírové ozdoby, Historické ozdoby, Rostliny, Vánoční stromeček, Strom, Píseň, Zima, Anglicky, Husarské knoflíky, Vánoční pozadí, K Tisku, Adventní kalendář, Adventní věnec, Advent, Mrazík, Vánoční hvězda apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak vytvořit, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem upravit, kterak editovat, v čem spustit, jak převést, jak importovat, jak přehrát, jak spustit soubory z následujících kategorií: systémové soubory, spustitelné soubory, video soubory, hudební audio soubory, internet a web, písma, fonty, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, konfigurační soubory, dokumenty, grafiku apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Hry pro dívky online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Adventury, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Oddechové hry, Hannah Montana, Logické hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Akční gamesky, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Strategické onlinovky apod.

Obrázky na PC ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. lze použít v mobil, notebook, monitor, počítač, phablet, ultrabook, displej, PC, obrazovka počítače, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy FreeBSD, BlackBerry OS, Microsoft Windows Vista, Slackware, Mac, Android, Windows Me, Microsoft Windows 8, Lubuntu, Chrome OS, Windows 10 Mobile. Wallpapers na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako letadla, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, sportovní pozadí, dopravní prostředky, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, rostliny, hudební tapety, motorky, motocykly, auta, noční města. Dostupná rozlišení jsou 800x600, 854x480, 1920x1200, 1024x768, 360x760, širokoúhlé 1366x768, 1440x900, HD 1280x720, 320x568, Full HD 1080x1920, 412x846, 2048x1080, 1440x2560, 375x667, 375x812, 1080x1800 atd.

Obrázky, kliparty

Pro grafiky doporučujeme Obrázky, kliparty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako rostliny, přístroje, láska, hmyz, zvířata, nástroje a přístroje, sport, jídlo a nápoje, věda, zelenina, ptáci, halloween, osobnosti a lidé, ženy a dívky, mapy, stavby, smajlíci a emotikony, náboženství, auta, dopravní prostředky, hudba, Vánoce a Advent, muži atd.

Keywords:Dopravní značky, tipy, hyperlinky, Pozadí na PC, Velikonoční omalovánka Zajíček s vajíčky, webové stránky, zajímavosti, Hry pro dívky online, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, školství, Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značení

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: měny, obecné zkratky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, hudební zkratky, geocaching, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, země EU, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, týmy NHL, politické strany a hnutí, fyzikální jednotky apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Síť, informace, cestování, volný čas

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, Onlinovky zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky k svátku, Seznam zkratek a akronymů, odkaz, Webové online testy zdarma, Paris Saint-Germain F.C., Webové online testy zdarma, Americké federální vlajky, Státní prapory států světa, multimédia

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Online web Hry zdarma bez registrace

Doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Sportovní, Střílečky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Klasické, Logické, Vánoční online hry, Závodní, Strategie, Oddechové, Karetní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Klíčová slova: Federace USA, Seznam přípon a koncovek souborů, zábava, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, URL, Nejlepší školní testy a kvízy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer, Životopisy osobností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online adventní magazín

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Informace, informace, cestování, volný čas

Vánoční web - adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Vánoční web. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Keramický adventní věnec, Koledy, Adventní trhy, Květiny, Štědrý večer, Jmenovka, Vánoční ozdoby, Lindt, Láska nebeská, Adventní kalendář, Anděl, Adventní svícen, Pozadí, Linux, Jídlo, bezlepkové cukroví, Pro děti, Zdraví, Vánoční koule, Třásně, Dárky, Wallpaper, Bůh, Sněhulák, Plzeň, Zima, SMS, Alkoholový kalendář, LED svíčky, Betlém, Košíčky apod.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, herci a herečky, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Atentát, Máj, Brno, Florida Panthers, Archivář, Vládce, Kladno, Rakušan, Herec, Náboženství, Pittsburgh Penguins, Itálie, Boston Bruins, Prezidenti ČR, Stoletá válka, Kněz, HIV pozitivní, Exilový prezident, Mim, Američané, Překladatel, Závodník, Ministr zahraničí, Angličané, Gymnasté, Francouz, Imitátor, Ital, Architekt, Němci, Scénárista, Svatý, Fotograf, Egypt, Rétorika, Manýrismus apod.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Wallpapers na PC - pozadí na plochu počítače

Také doporučujeme: Wallpapers na PC. jsou vhodná pro smartphone, PC, mobilní telefon, monitor, notebook, phablet, ultrabook, tablet, mobil, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows XP, BlackBerry OS, Mac, Linux Mint, Windows Me, Slackware, Linux Xubuntu, macOS, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Linux Ubuntu. Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: flóra, stromy, zvířata, nature - příroda, fraktály, oceán, moře, pláže, fantasy, vesmír, kosmos, květiny, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 1152x864, 1600x2560, 768x1024, 2560x1920, 375x812, 1366x1024, Full HD 1080x1920, 393x786, 1152x1920, 1536x2560, 2048x1080, 1920x1200, 2560x1600, 360x720, 1152x768, 1200x1920 atd.

Klíčová slova: zadarmo, výukové pomůcky, info, Kliparty pro dokumenty, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Dětské omalovánky, kuriozity, zeměpis, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, zdarma, P, webovky, Best web page,

Několik fórů na závěr. Vtip Znovusjednocení státu?: Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Hrozná situace: slavný Špidla sedí v letadle, které náhle začalo hořet a řítí se k zemi. Populární muž se začal křižovat a modlit, když tu se před ním objevil ďábel a pravil: „Zachráním tě, ale zařvi, ať přehlušíš ten tryskáč a všichni tě pěkně slyší, že jsi blbec, sobec, nedouk a prospěchář.“ „To neřeknu!“ brání se předseda. „Vždyť je to pravda,“ namítl ďábel. „Právě proto,“ oponoval mu Špidla. „Tak ahoj?“ loučil se Satanáš. „Počkej, já se bojím.“ „Splň tedy mou podmínku.“ „Dobře, vždyť už je to stejně jedno. Jinou možnost nemám, jsme už jen pár set metrů na zemí. Tak poslouchej, budu křičet.“ Načež ze všech sil zakřičel: „Jsem blbec, sobec, nedouk a prospěchář!“ Náhle cítí, jak s ním někdo cloumá a říká mu: „Kolego, mluvíte ze spaní. Probuďte se, jste na zasedání vlády.“

Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Tapety na plochu květiny
Zajímavé internetové odkazy
Cristiano Ronaldo
Partnerské weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Naše tipy
Křesťanské omalovánky k tisku
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.