Zajímavé odkazy pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Online hry pro děti zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Logické hry, Bojové hry, Strategie, Pro dívky, Adventury, Skákačky a hopsačky, Animace, Postřehové hry, Akční hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Závody aut, Střílečky a tak dále.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Anděl, Třásně, Ježíš Kristus, Cesmína, Nový rok, Umělý vánoční stromek, Keramický adventní věnec, Zima, Kinder, Svíčky, Atmosféra, Brno, Jezulátko, Košíčky, Blahopřání, Vánoční koledy, Štóla, Vídeňský punč, Ohňostroj, Televize, Bramborový salát, Santa Claus, Keramika, Osvětlení, Jarmark, Koledy, Kavkazská jedle, Filmy, Tichá noc, K Vytisknutí, Text apod.

Síť pro děti i dospělé

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: volný čas, kuriozity, zdroje informací, Stručný slovník pojmů a termínů, Film Avatar 1,2, doporučujeme, Dopravní značky, Online testy zdarma, Omalovánky a vymalovánky, Nejlepší online hry zdarma, Online testy a kvízy zdarma, Tapety na plochu počítače, webovky

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: KHL, Kladno, Hudebnice, Hejtman, Textař, Obchodník, KSČ, ČSSD, Ital, Francouz, Gymnasté, Američan, Podnikatelé, Československo, Češi, Pittsburgh Penguins, Scénárista, Washington Capitals, Němci, Vládce, Avangard Omsk, Vojevůdce, Nežijící, Herec, Vrah, HIV pozitivní, Maršál, Egypt, Novinář, Antropolog, Podnikatel, Skladatel, Trenérka, Vražedkyně, Boston Bruins, Slováci apod.

Internet, síť pro děti i dospělé

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Keywords:weby, Tapety na PC zdarma ke stažení, hyperlinky, počítače, Tapety na plochu PC, školství, zábava, Nejlepší hry pro dívky, Test, examination, exam, evaluation, assessment, Nejlepší zeměpisné kvízy, tipy, Slovník pojmů Co je to?

PC tapety pro Windows - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste PC tapety pro Windows. můžete využít v obrazovka počítače, PC, počítač, mobil, displej, notebook, ultrabook, tablet, phablet, smartphone, monitor a pro operační systémy FreeBSD, SUSE Linux, Linux Ubuntu, macOS, Windows 95, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows XP, Windows Me, Windows 10, Windows 7. Full HD pozadí ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako zvířata, fantasy, vesmír, kosmos, květiny, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, Formule 1, free wallpapers, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, fraktály, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, oceán, moře, pláže, motorky, velkoměsta a noční život, flóra, stromy. Dostupné velikosti jsou 412x846, 1152x1920, 1080x1920, 1440x2560, 1440x900, 1600x1200, 3200x1200, 360x720, 800x1280, 1024x768, 1366x1024, 1920x1440, 1024x600, 1366x768, 1600x2560, 393x786 atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Tapety na PC zdarma ke stažení - pC tapety pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, ultrabook, displej, phablet, smartphone, mobil, tablet, notebook, monitor, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Windows 98, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Slackware, Windows 2000, Windows XP, Chrome OS, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Linux Mint. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, fantasy, květiny, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, Formule 1, oceán, moře, pláže, nature - příroda, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály. Dostupné velikosti jsou 1600x1200, 3200x1800, 4800x1200, 1920x1080, širokoúhlé 1366x768, 1800x1440, 750x1334, 1280x854, 1440x960, 1600x900, 3200x1200, 1440x2560, 1280x768, 375x667, 1280x1024, 800x1280 atd.

Klíčová slova: M, Přehled souborových přípon, humor, Baccarat card game, zeměpis, Online vánoční magazín, linky, Obrázek Jóga, Seznam přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Státy a jejich prapory, Obrázky vlajek měst ČR

Moudrosti, aforismy, úsloví, rčení, moudra, hlášky, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, aforismy, úsloví, rčení, moudra, hlášky, bonmoty, . Naleznete zde citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, obecné zkratky, země EU, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, okresy České republiky, státy usa apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Náš tip pro děti i dospělé

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, jak spustit, jak otevřít, jak převést, jak konvertovat, jak přehrát, čím zobrazit, kterak editovat soubory těchto typů: grafiku, obrazy disků, internet a web, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, dokumenty, písma, fonty, komprimace dat, systémové soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, video soubory apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nemoce, náboženství a křesťanství, chemie, kultura, věda, ekonomie a ekonomika, účetnictví, příroda, internet, zločin a právo, lékařství a medicína, hardware, technika, školství, stavebnictví, filozofie, nápoje, materiály, nástroje, software, psychologie, latina, politika, bankovnictví atd.

Klíčová slova: Online hry zdarma, V, Onlinovky zdarma, Halle Berry, Seznam vlajek amerických států, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, výukové pomůcky, Levné letenky, Online vánoční magazín, pro děti, Počítačové tapety pro Windows

Moudrosti, aforismy, úsloví, rčení, moudra, hlášky, bonmoty

Citáty slavných, Moudrosti, aforismy, úsloví, rčení, moudra, hlášky, bonmoty, . Naleznete zde citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o smutku, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: geocaching, obecné zkratky, země EU, mezinárodní organizace, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, okresy České republiky, státy usa apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky. V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Kliparty zdarma ke stažení

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, ptáci, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, ženy a dívky, stavby, hudba, věda, muži, hmyz, náboženství, Vánoce a Advent, halloween, přístroje, jídlo a nápoje, symboly, sport, zvířata, mapy, nápoje, zelenina, květiny atd.

Klíčová slova: zajímavosti, F, Vlajky spojených států amerických, cestování, Online hry pro děti zdarma, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, č, odkaz, Biografie známých osobností, Nejlepší online hry zdarma, PC tapety pro Windows, Ilustrační obrázky, Vodní obrázky na plochu,

Několik fórů na závěr. Vtip Večeře s blondýnou: Co umí blondýnka nejlepšího k večeři? Rezervovat stůl v restauraci.

Délka minuty závisí na tom, na které straně dveří od záchodu se nalézáš.

"Koho budeš volit?" - "Komunisty!" - "To je jasný! Ale v který straně?"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Manchester United F.C.
Doporučené odkazy
Flags of the world countries
Partnerské weby
Texty blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Philippines
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.